Rostoucí bambusové pyžamo Pink heart overal Geggamoja

Pro kvalitní spánek dítěte jsou rodiče schopni udělat takřka cokoliv. A není se čemu divit. Nevyspalé a unavené dítě potrápí i ty nejsilnější z nás.  Pocení, zejména to noční,...
Doporučená nabídka bergam

Skladem • Více variant79 Kč97 % • 181 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v bergam

Toto pyžámko je naprosto dokonalé! Příjemný a pružný materiál, v němž miminko spinká bez vrtění. Fungoval skvěle v horkém létě i teď v zimě. Střih je perfektní, krásně sedí, nikde netahá, dobře se obléká. Manžety na rukávech a nohavicích je možné ohrnout, nám jedna velikost vydržela půl roku. Musím pochválit i zip, který je jemný a nikde nedostává a netlačí, a i když má drobného jezdce, je kvalitní a dobře se s ním pracuje i jen jednou rukou. Vzor je pak jen třešničkou na dortu. Koupila jsem rovnou i další velikost a určitě to není poslední kus - budu kupovat dál i v dalších vzorech. Rozhodně doporučuji!

• , zakoupeno v bergam

Toto pyžámko je naprosto dokonalé! Příjemný a pružný materiál, v němž miminko spinká bez vrtění. Fungoval skvěle v horkém létě i teď v zimě. Střih je perfektní, krásně sedí, nikde netahá, dobře se obléká. Musím pochválit i zip, který je jemný a nikde nedostává a netlačí, a i když má drobného jezdce, je kvalitní a dobře se s ním pracuje i jen jednou rukou. Manžety na rukávech a nohavicích je možné ohrnout, nám jedna velikost vydržela půl roku. Vzor je pak jen třešničkou na dortu. Koupila jsem rovnou i další velikost a určitě to není poslední kus - budu kupovat dál i v dalších vzorech. Rozhodně doporučuji!

Produkt nemá žádné parametry.

Pocení, zejména to noční, je u dětí takřka celoročně velmi aktuální téma. Toto bambusové pyžámko pro děti má skvělou schopnost zadržovat nebo uvolňovat teplo v závislosti na okolních podmínkách. Jednoduše to znamená, že v chladu udrží dětské tělíčko hezky v teple, ovšem za horkého počasí zase příjemně ochladí.

Bambus je hladký a příjemný na pokožce a umožňuje pokožce dýchat. Koneckonců, dítě nemůže říct, jestli je mu v pyžámku příliš zima nebo horko. Bambusová vlákna jsou přirozeně porézní, takže vytvářejí vynikající prodyšnost a umožňují dítěti zůstat v pohodlí po celou noc.

Bambus je šetrný k životnímu prostředí, je pěstován zcela organicky bez pesticidů a je 100% biologicky rozložitelný. Více o tomto materiálu se dozvíte v našem průvodci.

Pozor, není bambus jako bambus…

Bambusová látka, kterou používá značka Geggamoja, se vyrábí přímo z bambusových vláken, které jsou zpracovány mechanicky bez použití chemikálií. Výsledná látka je měkká, prodyšná a přirozeně antibakteriální. Často se můžete setkat s názvem bambusová viskóza. Ta se vyrábí pomocí chemického procesu. Bambusová viskóza je měkká a hebká, podobně jako bavlna nebo hedvábí, ale tento proces výroby je škodlivý pro životní prostředí, pokud není prováděn správně.

Hlídáme to za vás... Je důležité vědět, jaký proces výroby se používá pro výrobu bambusových textilií. Pokud hledáte udržitelnou volbu, je bambusová látka od značky Geggamoja tou nejlepší volbou.

Materiál: 67% bambus, 27% biobavlna, 6% elastan

Na co je potřeba si dávat pozor, že tyto oblečení od značky Geggamoja mají tendenci být o něco větší. Proto určitě v tomto případě nekupujte větší velikost ,,do zásoby”.

Údržba: Overal je možné prát v pračce, dodržujte prosím pokyny na etiketě.